HOŞ GELDİNİZ RADYO DİNLEMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ LÜTFEN
HOŞ GELDİNİZ RADYO DİNLEMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ LÜTFEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ask sozleri msn nicleri

YazarMesaj
gunesin_isinlari
ÜYE
ÜYE
gunesin_isinlari

ask sozleri msn nicleri Empty
MesajKonu: ask sozleri msn nicleri   ask sozleri msn nicleri EmptyCuma Ara. 05, 2008 10:06 pm

En kuytudayım.. En derindeyim.. En sevdiğim yokken, kaybolmuşum ben..

> düşLerimde yaşaDım beLki sevdaLarımı. siz biLemezsinizzz.

> seNin sevdan beNi, bu dünyaNın en tecrübeLi pLatonik aşığı yapmıŞ. Daha ne oLsun (:

> sesiNi özLedim.. bazeN güLmeni, gereksiz yere ağLamanı.. seni özLedim, herşeyinLe, yaLnızca seni..

> seni sevDiğim kadaR yaşıyorSam, nefeS aLışLarın kadar öLüyorum..

Gülüşüne kurşun sıksada unutmaki umuda kurşun işlemez gülüm..!

> AŞK GÖLDE AÇAN BİR ÇİÇEKTİR, gözyaşları ile sulanır

Gökteki yıldızlara anlattım seni, ardından sordum oda beni severmi diye, ay cevap verdi ordan o sevmesede sevilmeye değer diye..!

> .Roccoyum choq $ekeriM.aLbeniyim ßahanem cook.çikoLataLı qofretim arkadaŞLAr beni sewmeyeN warMı..?

> DünYa Ba$a DöNéBiLiR aMa Bén Ba$a DöNéMém...YaPaMam BiR DAha öLéMéM!!

> AyRıLıK öLüM gİbİdİr,KeSeRsİn BiLekLeRiNi KeSiLmEZ,iŞtE o ZaMaN aNlArSıN iKi KeRe ÖlÜnMeZ...!!???

> SeNi BeNiM KaDaR SeVeNLeR SaNa BeNiM KaDaR HaSReT KaLSıNLaR...

> DeMeK YaLANmıŞ OnCa şEY , BeN SaNa inaNdıM vE SeVdiM . Bir GüN gEldİ seN Benİ seVdİn BEn senİ SİLDİM....!!!

ask sozleri msn nicleri
1 sayfadaki 1 sayfası