HOŞ GELDİNİZ RADYO DİNLEMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ LÜTFEN
HOŞ GELDİNİZ RADYO DİNLEMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ LÜTFEN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bugulu gozlerindeki son ask damlasina

YazarMesaj
gunesin_isinlari
ÜYE
ÜYE
gunesin_isinlari

bugulu gozlerindeki son ask damlasina Empty
MesajKonu: bugulu gozlerindeki son ask damlasina   bugulu gozlerindeki son ask damlasina EmptyPaz Kas. 30, 2008 12:08 am

Hangi isimsiz mevsimde,hangi diyarlarin ruzgari tasimisti seni ellerime kimbilir?Ne urkek ne de cesur,sifatsiz bir benlikti uzanan kollarimda.Kalici degildi gelisin ama biliyordum sonsuzda degil gidisin.
Gozlerinin gozlerime degisiyle kanatlandiginda yuregim,damla damla sana birikti hasret yagmurlarindan yillanan sevdam.Ne oyle kolaydi dokunmak sana herkes gibi nede anlatmak o mucizevi isiltiyi dudaklarimdan,baskaydi bu...
siradan degildi sana sevdam.Dillendiremedigim itiraflar zincirinin son halkasiydin sen,donum noktasi bir nevi hayatimda.Yepyeni bir baslangic gibide degil,asirlik oykulerin birkez daha seslendirilisi gibi adeta.Hic gormedigim topraklar kadar yabanci,anne sefkati gibi asinaydin bana.Bir buse kadar yakinimdayken,saman yolunda bir yildizdin aslinda.Ellerinden en soguk mevsimin ilk karlari duserken,yureginde terledi sevdamla sevisen karkularin.Bana sorsan sonsuzluktu sana susuzlugum derdim,sense sessiz cigliklarini duymami beklerdin issiz yollarda yitirdigin yureginin.Kayip yillarini bulamam senin,acilarini silemme dunden,bugununu ver bana,yarini ben goremem.Oyle beylik laflarda edemem ben duygularini buyulemek icin.Bakislarim degsin isterim nadasa biraktigim ozlemlerine.Bir yudum asksa akitacagim,ciceklensin butun tomurcuklarin dallarinda.Oyle kolay kurumam zehir zemberek telas kokan cumleleri.Soylendigindede unutamam sarap rengi gul kokulu teklifleri,ihtimallerle yasamam belki,umitlerimde yasatirim butun ihtimalleri.Hayellerimde buyuturum seninle dolacak gunleri"gelseydin,olsaydin yanimda"demme hic korkma...Aglamam bugun yokluguna yarinlarimda duslerken seni.Simdi sen dilersen bir kez bile anma beni,unut herseyi,sil butun resimleri.Sen gercek olamayacak kadar benimsin...Varsin dokulmesin bana sevdan dudaklarindan.Varsin akmasin kan kirmizi askin bedenimen ne cikar...
Muhursun artik yuregimin bugu gozlerindeki son ask damlasina...

bugulu gozlerindeki son ask damlasina
1 sayfadaki 1 sayfası